Детская игровая палатка + тоннель 8 в 1. Польша

Детская игровая палатка + тоннель 8 в 1. Польша

Детская игровая палатка + тоннель 8 в 1. Польша от компании Миртоваров - фото 1
1 600 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

етская игровая палатка + тоннель 8в1 дитячий комплекс + сумка

Комплекс 8W1 - цей великий, просторий намет складається з цілих 8 елементів. Він має 4 намети різної форми та 4 тунелі, що з’єднують їх. Розміри будинку дозволяють одночасно перебувати в ньому кільком дітям або розміщувати в ньому велику кількість м’ячів, талісманів або подушок, що забезпечує комфорт під час гри. Він буде ідеальним як вдома, так і на відкритому повітрі.
САМОУСТАНОВЛЕННЯ - намет характеризується простим і швидким складанням; не вимагає технічного досвіду або додаткових інструментів; легка рама з методом "push-fit" кріплення, забезпечує ефективне та просте розкладання.
РІЗНІ КОНФІГУРАЦІЇ - тунелі можна поєднувати з будинками у багатьох конфігураціях. Окремі елементи також будуть чудово працювати окремо. Це дозволить дитині розпустити свою фантазію та самостійно спроектувати власний унікальний ігровий майданчик.
У складеному вигляді займає мало місця - після гри намет можна заховати в чохол і покласти в гардероб або взяти з собою в подорож. Завдяки компактним розмірам не складе труднощів зберігати або транспортувати його в машині.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
колір: багатобарвний;
матеріал: поліестер Т190;
кількість деталей: 8;
розміри (довжина / ширина / висота): 250/250 / 90см;
вага: 3,50 кг

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.*
 
     *  Из-за ситуации в стране, уточняйте наличие и цену! *
 
При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель.