Губчатка просто веселье 252см синяя внешняя сетка + лестница

Губчатка просто веселье 252см синяя внешняя сетка + лестница

Губчатка просто веселье 252см синяя внешняя сетка + лестница ##от компании## Миртоваров - ##фото## 1
6 613,95 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Батут Just Fun 252см Blue зовнішня сіткa + драбинка  

Марка - Just Fun.

Just Fun- це нова марка батута, в якому досвідченні експерти зібрали все, що найкраще з різних батутів і запроєктували один, який принесе максимальний захист і задоволення Вашим дітям. В ньому кожна деталь ретельно і довго обдумувалась, щоб створити власне його. Після багатьох тестів виявилось, що круг рами батута в якому труби квадратні, являється найбільш міцнішим і витрвалішим каркасом. Це важливо, щоб вибрати батут з якісним і міцним каркасом, бо це основне так, як фундаменти у нашому домі.

  Принцип роботи батута заснований, також на дії пружин і мати. Якість стрибків, а також сила підкидання залежить від кількості пружин, чим більше тим вище можна підстрибувати користовачу. Для того в Just Fun застосували максимальну кількість пружин до даного розміру, а також використано додаткову охорошу металу, щоб з часом нетріскали і нервались.

Мата Just Fun відповідає наступним європейським вимогам: • цертифікат СЕ/ EN71 • міцна на розрив • ідеально гладка поверхня • стійкість до впливу УФ випромінювань, а також на сніг і воду • стійкість до вигинів • швидке повернення в вихідне положення при розтягуванні поверхні Just Fun запроєктували в двох кольорах. Сині стандартні або кольорові, які справляють, що вигляд батута більш веселий і різноманітний.

   Найважливішою метою виробництва батута Just Fun, являється найкраща якість, а за цим йде мільони задоволених кліентів, які будуть рекомендувати власне цей батут.

  Чим відрізняється від інших і для чого власне його маєте купити: - Круг рами виконано з квадратних трубок за новою американською технологією - Трубки: подвійне оцинковування всередині та зовні - Пружини зміцнені додатковим покриттям до сталі - Мата за USA Technology з подвійними шарами швів - Ноги грубі і стабільні - Кріплення стойки сітки зміцнений якісними елементами - Драбинка зроблена з грубих сталевих труб, які регулюється - Великий вибір в кольорах і сітці зовнішній або внутрішній

  Технічні характеристики :

Діаметр рами : 252см - 8фут.

Рама: виготовлена з квадратної труби 38мм на 38мм.

Максимальна вага користувача: 120 кг.

Висота: 220см.

Висота від землі до мати: 52см.

Висота сітки: 168 см Кількість ніг: 3 подвійні (форма U).

Кількість стойок: 6 шт Кількість пружин 48 шт.

Всі елементи оцинковані всередині і зовні.

Металева драбинка: 1 шт.

Сертифікат CE / EN71

Сітка: поліетилен Мат: ПП, стійка до ультрафіолетових променів, розроблена згідно USA TECHOLOGY.

Захист пружини: ПВХ + ПЕ Blue.

Наповнення пружинного Мата: піна EPE - товщина: 10мм.

Колір - Blue.

Розміри і вага упаковки - 130 х 49 х 19 / 31 кг.

В комплект входить:

-батут.

-інструкція польська та російка мова.

-драбинка.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.*
 
     *  Из-за ситуации в стране, уточняйте наличие и цену! *
 
При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель. 

Характеристики

Производитель
Just Fun
Цвет
синий
Расположение защитной сетки
внешняя
Тип
Батут
Состояние
Новое
Страна производства
Польща