Swing One Dolu Salat (DL3003)

Swing One Dolu Salat (DL3003) ##от компании## Миртоваров - ##фото## 1
891,45 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Гойдалка одинарна DOLU салатова (DL3003)

Продукти DOLU розроблені з урахуванням як для самих маленьких дітей, так і дошкільнят. Практична гойдалка у вигляді симпатичної істоти з цікавою формою та радісними кольорами. Рокінг - це заняття, яке обожнюють діти у віці від 12 місяців, і воно є найбільш природним і відповідає етапу розвитку гри. Безпечна та практична іграшка забезпечує щасливі моменти та додатково підтримує розвиток дитини, забезпечуючи комфорт та безпеку. Іграшка, натхненна рокерами, які завжди були відомі, була збагачена безпечною та функціональною формою. Високоякісний виріб з міцного пластику.

Виробник : Wader

Код виробника: DL3003

Практична, легко чиститься та підтримує гігієну. Гойдалка має ручки, завдяки яким дитина може безпечно триматися під час гойдання. Відповідний дизайн та затверджені матеріали забезпечують безпечну гру.

Технічні дані :

-         безпечна і практична іграшка,

-         високоякісний виріб з міцного і міцного пластику,

-         легко миється і підтримує гігієну,

-         він має ручки, завдяки яким дитина може безпечно тримати під час гойдання,

-         іграшка підходить для дітей старше 1 року.

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.*
 
     *  Из-за ситуации в стране, уточняйте наличие и цену! *
 
При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель. 

Характеристики

Производитель
Wader
Страна производства
Польша
Состояние
Новое