Термостат Nest Learning Thermostat 3nd Generation Brass (T3032US)

Термостат Nest Learning Thermostat 3nd Generation Brass (T3032US)

Термостат Nest Learning Thermostat 3nd Generation Brass (T3032US) ##от компании## Миртоваров - ##фото## 1
5 773,95 ₴
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Курьерская служба
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Термостат від Nest економить до половини вашого рахунку за енергію - більше, ніж просто прилад. То хіба це не допоможе вам економити енергію? Він сертифікований компанією Energy Star.

Упродовж тижня Nest Learning Thermostat аналізує обстановку в будинку, дізнається, яка температура вам подобається і в який час доби, а потім будує графік на основі своїх спостережень. З 2011 року термостати компанії Nest заощадили мільярди кВт-год енергії, в мільйонах будинків по всьому світу. Таким чином, протягом двох років використання він може окупити себе.

Більше немає потреби програмувати його в ручну. За допомогою програми Auto-Schedule, Nest вчиться самостійно і в майбутньому сам вибирає оптимальну програму.

Змінюйте температуру в будь-якому місці і час, використовуючи телефон, планшет або ноутбук.

Термостат Nest використовує безліч вбудованих датчиків, алгоритми і навіть місце розташування вашого телефону, щоб економити енергію, коли нікого немає вдома. Він спалахує, коли ви заходите в кімнату.

Третє покоління термостата додає кілька зручних функцій. Одна з них називається Farsight, і він загоряється, щоб показати вам температуру, погоду або час, в той момент коли ви підходите до нього. Можете вибрати цифровий або аналоговий циферблат годинника. Змініть яскравість на дисплеї - так ви можете бачити всю інформацію, з усіх боків.

Термостат Nest - це всього лише частина вашої системи опалення або охолодження. Але він може стежити за всім іншим. Ви отримаєте попередження на своєму телефоні, якщо щось не так - наприклад, температура настільки низька, що ваші труби можуть лопнути. Або якщо буде інша нештатна ситуація бездротової термостат вишле вам повідомлення.

Технічні характеристики термостата Nest Learning Thermostat 3nd Gen:
Дисплей: Кольоровий LCD-екран 3 "з роздільною здатністю 480 х 480 пікселів
Діаметр пристрою: 83.8 мм
Ширина: 30.7 мм
Харчування: вбудований Li-on - акумулятор
Бездротовий модуль: WI-FI.
Сумісність: Android, iOS
Функції: Прогноз погоди, Температура внутрішня, Годинники
Показання: Прогноз погоди

* Характеристики, внешний вид и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления, проверяйте это на отделении и дома - перед сборкой товара.*
 
     *  Из-за ситуации в стране, уточняйте наличие и цену! *
 
При получении заказанного товара на отделении компании грузоперевозчика настоятельно рекомендуем клиенту во избежание недопонимания всех трех сторон (клиент-грузоперевозчик-поставщик) проверить наличие целостности упаковки груза и количество мест, заявленное отправителем.
Товар необходимо проверять на отсутствие дефектов и брака при получении в отделении компании грузоперевозчика.
В ином случае претензии приниматься не будут.
Если товар оказался поврежден, нарушена целостность заводской упаковки, то претензии предъявляются грузоперевозчику,  который обязан возместить стоимость товара, если таковой был застрахован.
В случае отказа получателя от страховки при отправке товара, всю ответственность за целостность товара берет на себя получатель. 

Характеристики

Производитель
Nest
Производитель
NEST
Страна производства
Тайвань